SVEIKINAME VISUS SU ŽINIŲ, TOBULĖJIMO ŠVENTE! LAUKIAME VISŲ KLUBE RUGSĖJO 3 DIENĄ!

Prabėgo dar vieneri metai, dar vienas sezonas, kurį mūsų klubas užbaigė labai sėkmingai. Minėdamas 26 metų veiklos kelią, klubas "Lūšis", 17 metus iš eilės iškovojo Lietuvos čempionų titulą tarpklubinėje įskaitoje Lietuvos tradicinio karate do čempionate. Ir tai pasiekėme tik mūsų visos bendruomenės dėka! Sportininkų, jų tėvelių, klubo mokytojų, administracijos įdėtos pastangos ir nuoširdus darbas leidžia pasiekti ir džiaugtis ne tik aukštais rezultatais sporto srityje.

Mums svarbiausia - asmenybės ugdymas, kiekvieno lankytojo asmeninio potencialo atskleidimas, charakterio bruožų tobulinimas. Į šį procesą privalome įsitraukti visi - mokytojai, tėveliai, sportininkai. Ir įsitraukti ne pamokslaudami, o rodydami savo gyvenimo pavyzdžiu kelią jaunoms asmenybėms. Ką tai reiškia mums? Visų pirma mums tai didžiulė atsakomybė. Aiškiai suvokiame, kad patys privalome nuolatos mokytis, tobulėti, keisti savo charakterio bruožus ir kviesti jaunimą sekti mūsų pėdomis. Tai pastovus iššūkis visai mūsų bendruomenei, tačiau kito kelio tiesiog nėra. Bendruomenė stirpri tiek, kiek yra stipri pati silpniausia jos grandis. Todėl nuolatos stengiamės padėti vieni kitiems augti ir siekti asmeninių rezultatų tiek saviugdos srityje, tiek karate do kelyje.

2019/2020 metų sezonas kelia mums daug naujų iššūkių, tikslų. Šiais metais mūsų klubas dalyvauja vaikų, jaunių ir jaunimo pasaulio čempionate, Brno, Čekijoje, organizuoja kelis tarptautinius seminarus, keletą tradicinio karate do varžybų, paskaitas asmenybės tobulėjimo kelyje. Klubo treneriai, pažengę sportininkai vyks tobulintis į seminarus užsienyje. "Tik nuolatos mokydamasis ir tobulėdamas pats, turi teisę mokyti kitus. Kompetencijos nėra įgyjamos visam gyvenimui. Jas reikia nuolatos atnaujinti, apjungti su naujausiais sporto ir edukologijos mokslų pasiekimais, užsienio meistrų geriausiomis praktikomis. Stengiamės būti lyderiais, kurie patys nuolatos tobulėja ir savo pavyzdžiu įkvepia žmones keliauti kartu." - teigia mūsų klubo vadovas, pasaulinės tradicinio karate do federacijos direktorių valdybos ir techninio komiteto narys, 6 Dan'o meistras Giedrius Dranevičius.

Dar kartą sveikiname visus su Rugsėjo 1 - ąja ir labai lauksime visų sugrįžtant į treniruotes rugsėjo 3 dieną! O kas dar ne su mumis, drąsiai kviečiame prisijungti, o kad būtų drąsiau - kartu pasikvieskite ir draugus. Jūsų laukia jauki, švari aplinka, draugiškas, profesionalų kolektyvas, atsinaujinusios salių dangos, o svarbiausia - unikalus turinys - tradicinio karate do menas, perduodamas iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas, pasišventusių mokytojų - mokiniams. Galbūt tai taps ir Jūsų viso gyvenimo keliu!